Get a site
LAJME
 •     Futbolli nuk është vetëm një sport, por edhe një urë për të lidhur miqësi. Dhe ky është një shembull që i shkon përshtat dyshes së Tomorit, Spartak Elmazi-Ervin...

  Elmazi dhe Rexha premtojnë: Ne, besnikët e Tomorit

      Futbolli nuk është vetëm një sport, por edhe një urë për të lidhur miqësi. Dhe ky është një shembull që i shkon përshtat dyshes së Tomorit, Spartak Elmazi-Ervin…

 • Që në momentin e parë kur shkeli në Berat tekniku i ri i Tomorit, Hasan Egilmez, vlerësoi portën si repartin më të plotë dhe efikas të skuadrës beratase. Ai shprehu konsideratat më të larta për gardianin Llani dhe më të rinjtë, Naco

  Llani: Respektoj kontratën me Tomorin

  Që në momentin e parë kur shkeli në Berat tekniku i ri i Tomorit, Hasan Egilmez, vlerësoi portën si repartin më të plotë dhe efikas të skuadrës beratase. Ai shprehu konsideratat më të larta për gardianin Llani dhe më të rinjtë, Naco

 • Kapiteni Vangjel Mile dje është rikthyer në stërvitje. Pas mungesës së gjatë dhe shumë zërave që qarkullonin për një largim të tijin, ai ka rrëfyer të ardhmen e tij. Në një deklaratë të dhënë për “Panorama Sport”, sulmuesi beratas ka shpjeguar e do qëndrojë, por vetëm nëse klubi do miratojë projektin e trajnerit të ri

  Kapiteni Mile joshet nga projekti i trajnerit Egilmez

  Kapiteni Vangjel Mile dje është rikthyer në stërvitje. Pas mungesës së gjatë dhe shumë zërave që qarkullonin për një largim të tijin, ai ka rrëfyer të ardhmen e tij. Në një deklaratë të dhënë për “Panorama Sport”, sulmuesi beratas ka shpjeguar e do qëndrojë, por vetëm nëse klubi do miratojë projektin e trajnerit të ri

Powered by AlterVista